League Of Legends Güncelleme Notları

League Of Legends Güncelleme Notları

Günümüzün en popüler oyunlarından biri olan League of Legends’a birkaç gün önce yeni yama geldi. Yeni getirilen bu güncellemenin asıl amaçlarından bir tanesi, şampiyonların güçlerini dengelemek. Sezon 11’in gelmesi ile birlikte en çok alt koridorda tercih edilen ADC tarzı şampiyonların hasarları, önceki yamaya göre oldukça düşürüldü. Bu güncelleme ile en çok güç kaybeden şampiyonların başında Samira geliyor. Samira, oyunda henüz yeni sayılan bir karakter ve yeni olduğu için çok fazla hasara sahipti. Bu güncelleme ile birlikte artık hasar oranı düşürüldü ve yasaklanma oranı eskiye göre daha da azaldı. Tabii hasar oranı düşürülmüş şampiyonların yanı sıra güçlendirilmiş şampiyonlar da mevcut.

 

Bu güncellemenin en büyük amacı ise orman şampiyonlarının güçlerini azaltmak. Oyunun 11.3 versiyonunda ormancı şampiyonların hasarları bir hayli fazlaydı ve bu durum, zayıf zırha sahip olan şampiyonları ( ADC gibi )doğal olarak olumsuz etkiliyordu. 11.4 yaması ile birlikte artık orman kampları daha az deneyim ve altın kazandırıyor. Önceki yamada oyunun gidişatını en çok değiştiren koridorların başında orman gelmekteydi. Bu güncelleme ile birlikte artık ormancılar, eskisi kadar söz sahibi olamayacak. Yeni gelen bu güncellemeden en az etkilenen orman şampiyonu ise Lee Sin oldu. Bunun sebebi ise Lee Sin’in önceki yamada zaten gücünün biraz azaltılmasıydı.

 

 

Orman Kamplarının Son Durumu

Önceki yamalarda, ormancıların diğer koridorlara göre daha güçlü olması üzerine orman kamplarına birtakım değişiklikler getirilmesine karar verildi. Gelen bu değişikliklere göre, ormancıların kazandıkları deneyim ve altınlar belli oranda azaltıldı. Örneğin Gromp, eskiden ormancılara 105 altın kazandırırken artık 85 altın kazandırıyor. Kesilmesi en zor olan orman canavarlarından büyük kayacıl ve küçük kayacıllarında seviye başı kazandırdığı deneyimler azaltıldı. Bunların yanı sıra, yine kesilmesi zor olan kızıl keskin gagaların da kazandırdığı deneyim ve altınlar belli ölçüde azaltıldı. Önceki yamalarda ormancılar, daha fazla para kazandıkları için alım güçleri de artıyor ve oyunda kolayca öne geçebiliyordu. Artık yeni yama sayesinde öne geçmek, eskisi kadar kolay olmayacak.

 

 

 

Dükkâna Gelen Yeni İyileştirmeler

11.4 yaması ile birlikte dükkâna da birkaç iyileştirme gelmiş oldu. Gelen güncellemelere göre artık dükkan panelini kenardan sürükleyerek istediğiniz gibi küçültebilir veya büyütebilirsiniz. Ayrıca hızlı alım paneli, eskisinden daha iyi kararlar veriyor. Hızlı alım paneli, sahip olduğunuz ziynetleri otomatik bir şekilde sıralıyor ve size az da olsa zaman kazandırıyor. Bildiğiniz üzere yeni sezonun gelmesi ile birlikte Dükkân, baştan aşağı yenilenmişti ve bu durum bazı oyuncuların hoşuna gitmedi. Dükkâna gelen yenilenme ile çeşitli performans hataları da meydana gelmişti. 11.4 yaması ile bu performans hataları bir nebze de olsa giderildi. Yeni gelecek olan yamalar ile Dükkâna daha fazla iyileştirme yapılacak. Ayrıca birkaç hafta sonra 11.5 yaması gelecek ve oyuna yeni kostümler eklenecek.

Uygun fiyatlı Riot points sitemizden satın alabilirsiniz.

Gamefoster.com 

SSL protokolü, güvenilir ödeme yöntemleri ile tam güvenli alışveriş.

Teslimatlarımızın %90'ı hızlı, pratik şekilde gerçekleşir. Beklemeden hizmet!

Müşterilerimizin memnuniyeti bizim için en ön planda.

Aklınıza takılan bir şey mi var? Müşteri destek ekibimiz yanınızda.

Şaşıracağınız indirimli ürünler ile başka yerde bulamayacağınız teklifler...

Düzenlenecek özel çekilişler ile siz de hediyenizi edinebilirsiniz.