Sepetim 0

Valorant VP Satın al Skin satın al

Valorant son zamanların en çok oynanan fps oyunlarından olduğunu hepimiz çok iyi biliyoruz. Bunu bu kadar güzel yapan FPS oyunlarından farklı olarak karakterlere farklı farklı yetenekler eklenmesi olduğunu düşünüyoruz. Tabi ki silah skin'lerini de es geçmemek gerekiyor. Bir çok silah için göz alıcı tasarımlar çıkaran Riot Games bunların satışını cs:go'ya göre kendi satmasının daha mantıklı olduğunu düşünmüş ve bu sistemden daha fazla para kazandığına eminiz. Oyun oynarken herkes göz alıcı bir silaha sahip olmak istiyor.

Bunun için valorant points satın alıyorlar. Riot Points ile Valorant Points aynı şey. Yani RP satın aldığınızda Valorant'ta kullandığınızda VP satın almış gibi oluyorsunuz. Sadece RP'nin VP de ki karşılığı sizin hesabınıza yükleniyor

Oyuncular, oyunda birisini öldürdükten sonra bile onun silahına bakıp beğenirse direk kendi silahıyla değiştiriyorlar. Bu sayede silahları da denemiş oluyorlar. Sonra Valorant vp satın alıp dükkanda o silah varsa direk satın alıyorlar. Yoksa Vp satın aldıktan sonra dükkana gelmesini dört gözle bekliyorlar. Yeni tasarımlar çıkınca herkesten önce alıp havasını da ayrı yaşıyorlar tabi. 

Son Valorant vp fiyatları ile herkes yeni arayışlara girmişken, KomaGame olarak vp satın almak istediğiniz de size en uygun fiyat ve en hızlı hizmeti vermekten gurur duyarız. Hemen vp satın almak için sitemizi ziyaret edin.

vp satın al, valorant vp,

Güvenilir Alışveriş

SSL protokolü, güvenilir ödeme yöntemleri ile tam güvenli alışveriş.

7/24 Hızlı Teslimat

Teslimatlarımızın %90'ı hızlı, pratik şekilde gerçekleşir. Beklemeden hizmet!

100% Müşteri Memnuniyeti

Müşterilerimizin memnuniyeti bizim için en ön planda.

Tam Destek

Aklınıza takılan bir şey mi var? Müşteri destek ekibimiz yanınızda.

Şaşırtıcı İndirimler

Şaşıracağınız indirimli ürünler ile başka yerde bulamayacağınız teklifler...

Hediye Yağmuru

Düzenlenecek özel çekilişler ile siz de hediyenizi edinebilirsiniz.