Gamefoster.COM TARAFLAR ARASI YAYIN VE YAYINCI SÖZLEŞMESİ

Hizmet veren: Foster Bilişim Ticaret LTD. ŞTİ.

Hizmet alan: Yayın hizmeti veren gerçek kişiler (Yayıncılar)

Yapılacak iş: Yayın hizmeti veren kişilerin bağış toplayabilmesi için Foster Bilişim Ticaret LTD. ŞTİ.'nin ticari markaları üzerinden ödeme sistemlerini, müşteri bilgilerini, yazılımlarını ve hizmetini kullanabilme talebi sunar.

YAPILACAK İŞİN TANIMI VE KURALLARI

1) Gamefoster donate hizmeti almak isteyen yayıncıları sistemlerini kullanıp kullandırmama konusunda özgürdür. Başvurusu kabul edilmeyen hiçbir yayıncı hak talep edemez.

2) Gamefoster donate hizmeti almak isteyen yayıncılar, Gamefoster şart, kural ve sorumluluklarına, ülke örf ve adetlerine, oyun hizmet kurallarına, yayıncı haklarına uyup uymadığını, ilgili kuralların yerine getirilip getirilmediğini teyit etme ve araştırma hakkına sahiptir.

3) Yayıncı, yayın yaptığı süreç boyunca örnek davranışlarda bulunmayı, terör propagandası yapmamayı, 3. kişileri tehdit ve rencide edici davranışlarda bulunmamayı taahhüt eder. Herhangi bir durumda Gamefoster’ın sorumluluğu bulunmadığını, tüm sorumluluğun tamamen kendisine ait olduğunu taahüt eder.

4) Yayıncıya gönderilen bağışlardan ve bu bağışların Gamefoster site bakiyesine yansıma kısmında olası bir sistem hatası yada bug durumunda Gamefoster tutarı yayıncının hakedişinden düşer. Yayıncı hak etmeden, sistem hatası yada dolandırıcılık yöntemi ile elde edilen bakiyelerin kendisine gönderildiği kanıtlanırsa bu tutardan herhangi bir hak talebinde bulunamaz.

5) Yayıncı Gamefoster markasında biriken donate bakiyesi ile ilgili siteden (gamefoster.com) istediği alışverişi yapmakta özgürdür. Dilerse tutarı iş günü ve mesai saatlerinde banka hesabına çekebilir. Yayıncı bakiyesinde biriken tutarı sadece kendine ait olan banka hesabına çekebilir. Talep edilen tutar banka komisyonu ve havale masrafı düşüldükten sonra gönderilir.

6) T.C. Devleti yayıncılar hakkında olası bir vergilendirme durumunda yada herhangi bir vergi kanununa bağlanması durumunda, Gamefoster sitesinin ve yetkililerinin herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

7) Gamefoster gerek duyduğu anda bu sözleşmeyi tek taraflı fesih edebilir ve yayıncıya verilen donate hizmetini sonlandırabilir.

8) Gamefoster PvP ve kopya oyunların tanıtımını yada yayınını yapan kullanıcılara donate sistemi yada sponsorluk desteği sağlamamaktadır.

9) Gamefoster yayıncının başarısına göre elde edeceği komisyon oranıyla oynama hakkına sahiptir. Başlangıç komisyonu %5 olarak belirlenmiştir. Yayıncı istediği zaman Gamefoster ile iletişime geçerek güncel komisyon oranını öğrenebilir.

10) İş bu sözleşme karşılığında taraflar yazılı kurallara uyacağını taahüt ve beyan eder.

SSL protokolü, güvenilir ödeme yöntemleri ile tam güvenli alışveriş.

Teslimatlarımızın %90'ı hızlı, pratik şekilde gerçekleşir. Beklemeden hizmet!

Müşterilerimizin memnuniyeti bizim için en ön planda.

Aklınıza takılan bir şey mi var? Müşteri destek ekibimiz yanınızda.

Şaşıracağınız indirimli ürünler ile başka yerde bulamayacağınız teklifler...

Düzenlenecek özel çekilişler ile siz de hediyenizi edinebilirsiniz.